İçeriğe geç

iPad Teknik Servisinden

iPad Onarım Merkezi

  iPad Onarım Merkezi, tüm iPad cihazlarınızın tamir ve bakım ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Uzman kadromuzla kaliteli ve hızlı onarım hizmeti vermekteyiz. Siz de iPad cihazınızın tüm sorunlarında bizden destek alabilirsiniz.

  iPad Açılmıyor

   iPad açılmıyor sorununda sizlere destek oluyoruz. Tam donanımlı servisimizde, her biri uzman teknisyenlerimiz tarafından kaliteli teknik servis hizmeti vermekteyiz.

   iPad Ekran Değişimi

    iPad Ekran Değişimi gerektiren durumlarda, tam donanımlı servisimizde her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kaliteli ve hızlı teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ekranı kırılan ya da bozulan iPad cihazınızın onarımını en sağlıklı ve uygun fiyatlı… Daha fazlasını oku »iPad Ekran Değişimi

    iPad Batarya Değişimi

     iPad Batarya Değişimi iPad Batarya Değişimi gerektiren durumlarda cihazınızın tamir işlemini en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz.

     iPad Recovery

      iPad Recovery iPad Recovery gerektiren durumlarda cihazınızı en uygun ücretlerle onarıyor, kullanıma hazır hale getiriyoruz.

      iCloud Şifremi Unuttum

       iCloud Şifremi Unuttum diye üzülmeyin. Faturanızla birlikte servisimize geldiğinizde cihazınızı tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz.

       iPad Sıfırlama

        iPad Sıfırlama iPad Sıfırlama işlemi için desteğe ihtiyacınız varsa uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Cihazınızın sıfırlama işlemini aynı gün içerisinde tamamlayarak çalışır halde size teslim ediyoruz.

        iPad Ekranı Kırıldı

         iPad Ekranı Kırıldı iPad ekranı kırıldı ysa bunun tek çözümü ekranın değiştirilmesidir. Bu esnada orjinal Apple ekranın kullanılması önemlidir. Bu sayede alıştığınız kullanıcı deneyimini yaşamaya devam etmekle kalmaz, aynı zamanda olası dokunmatik sorunlarına karşı da… Daha fazlasını oku »iPad Ekranı Kırıldı

         Bizi Arayın